Ceny internetové reklamy

Každý má svou cenu. Jsou webové stránky za tisíce, desítky tisíc, ale klidně stovky tisíc. Webové stránky za miliony? To je jen státní vyhazování peněz a přiživování se na nečem, co nemá takohou hodnotu. Já pracuji v řádu tisíců až desetitisíců korun při tvorbě www stránek. Optimalizace stránek, tam už je možno se dostat ke statisícům, v případě spolupráce na rok a více. Práci odvádím poctivou, služby trvalé a odměnu chci přiměřenou, odpovídající mým schopnostem, zkušenostem a znalostem.

Cena reklamy na internetu

Pokud si někdo myslí, že za pár tisíc pořídí vše a ihned, tak raději ani nevolejte. (Jsou určité vyjímky, ale tihle lidé se to vždy dozví až při obchodním jednání) Nejdřív si zjistěte ceny za profi práci a až porozumíte cenám a budete připraveni na kvalitu, ozvěte se mi.

Můj ceník je časový. Čas je drahý. A znalosti také. Vše je ale relativní, pro někoho budu drahý, pro někoho ne. Znalosti mám, čas si můžete "koupit". Pak už záleží jen na rozsahu prací a taky délce spolupráce, od toho se pak následně odvíjí cena. Vždy chystám smlouvu o spolupráci - smlouvu o dílo - s komplexními detaily
o všem, co se bude na internetu dělat, jaká je asi časová náročnost a za jak dlouho se to či ono projeví.

Vycházím ze zkušeností v různých oborech a s různými typy webů. Také ze zkušeností z minulých uzavřených smluv a posledních poznatků o SEO na internetu. Neustále se vzdělávám a hledám nové výzvy v úpravách webu pro lidi.

Ceny SEO konzultací, sw prací a poradenství v reklamě a marketingu na internetu: