Všeobecné Obchodní podmínky, navázání spolupráce

Provozovatelem webu je Ilja Hynek, P-I-R-@-T™ , první internetový reklamní agent™

Navázání spolupráce, posílání Vašich obchodních nabídek, jak je to u mě s Úřadem pro ochranu osobních údajů

Tato webová prezentace je vytvořena za účelem nabídky služeb a získávání obchodních kontaktů. Všechny mé kontaktní údaje jsou veřejně přístupné a tedy můžete elektronicky posílat i obchodní sdělení, nebudu Vás odesílat na ÚOOU, jako jiní lidé, kteří mají prezentaci, mají kontakty, ale zkuste poslat nabídku a uvidíte, kde skončíte :).

Obchod, to jsou kontakty - obchodní kontakty, a jak jinak, než obchodním sdělením informujete třeba svého potencionálního klienta o novém produktu. (Ale viagru z Rumunska nebo Číny fakt neposílejte :) ) Můžete to považovat za souhlas s posláním Vaší první kontaktní obchodní nabídky. Dále to už znáte.

Dostávám denně "nevyžádané" obchodní sdělení a protože to jsou  kontakty, pošlu jim na oplátku mou nabídku. Všichni přijmou a nikdo neodmítne. Tímto jsem navázal různé obchodní kontakty. Občas tam jsou zajímavé věci, služby nebo nápady.

Nejste-li ještě v mé databázi a chcete dostávat informace e-mailem, zaregistrujte se na stránce s poptávkami. Chcete E-BOOK o internetu a možnostech na něm? Zanechejte kontakt na Vás, zařadím Vás do databáze pro rozesílání informací ode mě.

Dvoufázové osobní ověření.
Necháte-li na sebe e-mail a jméno, pošlu Vám e-mail s potvrzením, zda jste si opravdu EBOOK objednali. Po potvrzení z Vaší strany pak pošlu link ke stažení, případně EBOOK v PDF. Zanecháním kontaktu také souhlasíte s občasným zasláním obchodního sdělení na Váš e-mail. Maximálně 1x týdně. Na internetu to totiž frčí. Půjde o novinky v oblasti reklamy na internetu, nové možnosti a tipy, jak se propagovat, jak být vidět, informace ze sociálních sítí a případné mé nabídky na placené služby v propagaci Vašich firem na internetu. Samozřejmě, že se můžete případně odhlásit, ale přijdete o novinky a trendy z oblasti internetové reklamy a propagace či sociálních sítí.