Mediální zastoupení

logo MafraReklama na internetu na celý rok za pevně danou cenu -  to je reklama Topkontakt od mediální skupiny Mafra.

A kam je možné se v rámci reklamy katalogu firem a zboží Topkontakt dostat? Všude? Jak a proč? Protože jde o placený zápis, který umožňuje logo Topkontaktzasáhnout více cílových skupin nejen na smotném serveru iDNES, Lidovky a METRO, ale i například ve vyhledávači dopravních spojení IDOS, s vedlejším efektem fulltextového dohledání v jakémkoli českém vyhledávači, můžete být vidět všude! Opravdu!  

Doporučení: kdo chce být vidět po celém internetu včetně fulltextu, koupí si reklamu Topkontakt! A kde ještě můžete být vidět? Zde.

mediální zastoupení iDNES
Poptávka reklamy


Internetová propagace - tvorba www stránek - hosting - domény 

Tvorba webových stránek

Používám redakční systém WordPress, který má jednoduché ovládání, jednoduché SEO nastavením a VAše stránky tak budou validní, HTML korektní a nalezitelné. Wordpress doporuřuji všem, kteří chtějí mít jednoduchou správu svých webů. VIz můj EBOOK.

Hosting - prodej domén

Spolupracuji se servery ACTIVE24 a AHOSTING. Chcete doménu, web, poradenství, co přesně koupit? Napište mi. Chcete najít něco lepšího? Myslím, že nic jiného na internetu v reklamě neexistuje. Většina serverů, reklamních agentur nebo jednotlivců nabízí PPC kampaně, sem tam se objeví Billboard, ale takhle komplexně pod "jednou značkou" to nenabízí nikdo (mimo moje kolegy). 

Navíc vedlejším efektem mých nabídek je vždy fulltext, včetně SEZNAMu a Google:) jak jinak.. Poptávka reklamy

Takže, já říkám... "Kdo chce být vidět na SEZNAMu, Google i jinde ve fulltextu, k tomu mít kontextovou reklamu, možnost PPC kampaně - Seznam, Atlas, Google aj, neomezené možnosti editace, banerovou kampaň v serverech MAFRA a.s. a k tomu regionální prezentaci na IDOS - Jízdní řády, ten si objedná Topkontakt!! 

No a navrch k tomu všemu dostane regionální inzerci do MF DNES v sobotním vydání.." Na všechno mám statistiky, veškerá tvrzení mohu dokázat, vše i on-line předvést. 

Co se týká tvorby webů - našli jste mě na slova "reklama", "internetová reklama" nebo "reklama na internetu" či "propagace firem" ? Tomu se říká SEO,  optimalizace a taky inbound marketing. Ale je to běh na dlouhou trať. 

Pokud Vám někdo nabídne automatizovanou výměnu odkazů, MFA weby a podobné rychlé zvýšení návštěvnosti, pak říkám "NEBERTE TO!!" Chvilku to možná bude fungovat, ale vyhledávače - české i zahraniční, už se chystají tyto weby penalizovat, včetně uživatelů, kteří si dají něco takového na své stránky, nebo je dokonce vyřadí z vyhledávání. 

Veškerá inzerce, kterou nabízím - i Topkontakt, se dá regionalizovat, přizpůsobit požadavkům, a pokud se některá část uživateli nelíbí, nebo ji nepotřebuje, prostě ji vypne. Tak, a teď se zamyslete a odpovězte si? Máte už reklamu Topkontakt? Spolupracujete už se mnou? Ne? No tak na co čekáte, pište, volejte. Jsem tu pro Vaše malé a střední projekty v tvorbě www stránek, ale pro jakoukoli reklamu na internetu. 

Ceny nejmenší mnou uzavřené reklamy se pohybují v řádu několika tisícikorun, velká mediální reklama - (internet a tisk-baner v MF DNES)- uzavřená mnou, za spolupráce MF DNES, byla kolem jednoho milionu korun.