Reklamní poradenství. Proč si nechat poradit v reklamě a marketingu na internetu?

Chcete-li se správně rozhodnout, kam investovat, je potřeba vědět, jak tyto služby na internetu fungují. Taky byste rádi určitě věděli, jakého výkonu lze dosáhnout, jaké jsou možnosti té které služby a jaká je cena za tyto služby. Reálná cena reklamy. I když máte zajímavý projekt, je vždy dobré si ověřit, zda je realizovatelný a jestli se ve výsledku vyplatí. Tedy jak dlouho budete čekat na první výsledky akolik zainvestujete.

Proto je vždy je nutné tyto věci konzultovat s odborníky. Vyhnete se pak spoustě nepříjemných překvapení. Mé desetileté zkušenosti Vám mohou pomoci.

Dobrá rada je k nezaplacení!

Zvláště, pokud se chystáte prezentovat na internetu a netušíte ještě kdo je a kdo není solidní. Jaké má výsledky, nebo zda bude ta která služba užitečná. Na internetu se pohybuje spíše vícenež méně nesolidních firem, které svými nabídkami zahlcují celý internet. Ve výsledku zaplatíte za něco, co vám může v očích vyhledávačů uškodit a nebo to nebude mít žádný efekt.

Třeba takové registrace do katalogů syk.cz, pyk, a podobných nesmylných jmen. Nebo odkazy z blogů lidí, kteří o tom ani neví, nebo autosurfovací lišty a podobné nesmysly.

Všem svým klientům doporučuji probrat možnosti propagace se mnou nebo jiným odborníkem. Rozdíl u stejných služeb nemusí být jen v ceně, ale také v provedení služby a poskytnutých zárukách (Avšak garance pozic ve fulltextu u mě nečekejte, to prostě není reálné, a kdo to slibuje, podvádí Vás, naopak garance pozic v katalozích možné jsou a nabízím je)

Internetovou reklamou a marketingem se zabývám již přes 10 let a i zde v oboru platí, že zkušenosti a kvalita něco stojí.