Sociální sítě vládnou světu

Sociální sítě vládnou světu a každý tam chce být. Jeden z úhlů pohledu je z marketingového hlediska. Opravdu je Vaše firma tou vhodnou pro vlastní firemní prezentaci na Facebooku? To totiž napadne každého při představě "sociální sítě". Ale co další? Kolik jich znáte?

Co takhle dostat se na jinou, vhodnější, sociální síť. Třeba sociální síť, specializovanou pro podnikatele v ČR - ČESBYZ. Nebo sociální síť pro profesionály ze všech oborů - LinkedIn. Nebo sociální síť pro fotografy - Pinterest. Nebo síť pro mladé, nebo seznamku, nebo cokoli jiného. Je třeba dobře vybírat, kde Vám umístění Vaší firmy on-line ponese zisk v podobě klientů.

Základní sociální sítě, kde je vhodné být (přináší užitek)

Příklad: Jak funguje takový Facebook na Google- být hned za WIKI je dobrá pozice :)

Facebook stránky Ilja Hynek Internetová reklama na Twitteru Google plus sociální sítě LinkedIn sociální síť AIM multimessenger
Yahoo messenger a email MSN Microsoft ICQ messenger, 24710123 SKYPE komunikace Česbyz, premium člen
Blog na Google Sociální síť About.me Blog iDNES ASK FM, otázky Myspace, už tu je dlouho

Rádi byste byli na sociálních sítích?

Ozvěte se mi, třeba najdeme tu pravou pro Vás. Osobní, firemní, tiskovou, obrázky, filmy, písničky. Je jich nepočítaně. Zde uvedený přehled jsou jen mnou osobně ověřené a svou část pro seo přinášející sociální sítě. Jasně, je jich více, každý si najde tu svou.

Všude, kde zanecháte virtuální otisk – Váš kontakt, komentář, odkaz nebo rozhovor, s uvedením Vaší www adresy, získáváte odkaz na Váš web, tedy zpětný odkaz a tím tedy malé plus pro vyhledávače.

Poptávka reklamySledujte nejnovější informace Reklamního agenta skrze Twitter