SEO je věda a já dělám jen poctivé SEO

 • Probereme Vaši nynější prezentaci a zaměříme se na vhodný text.
 • Vybereme spolu vhodná klíčová slova. Jedna z částí SEO.
 • Najdeme Vaši konkurenci a probereme, co vše se dá udělat pro Vaši pozici ve vyhledávačích - Seznam, Google, JYXO a další.
 • Navrhnu postup tvorby zpětných odkazů a registrace do vhodných katalogů (avšak ne stovky nebo tisíce), spíše oborové podle typu podnikání.
 • Vytvořím cenový návrh zpracování nabídky komplexní SEO optimalizace
 • Nastavím a doporučím sociální sítě, ty dnes vládnou světu internetu.

Průběžné doplňování stránek, psaní článků, vyhledávání nových kontaktů pro výměnu zpětných odkazů. SEO - to je rozumná optimalizace textů pro všechny vyhledávače. A OSP - optimalizace pro lidi. Nejen pro SEZNAM a Google. Budete vidět.

Asociace SEO profesionálůOptimalizace webu pro vyhledávače není jednorázový proces. Aby bylo SEO vysoce efektivní a účinné, je nutné se o tyto pozice starat dlouhodobě. Proto je dlouhodobá spolupráce nejoptimálnější volbou. Budete tedy platit dohodnutý měsíční poplatek za správu webu a případné jemné ladění textu a za něj dostávat mé Know-how, znalosti a nápady. Také je důležité zapojit sociální sítě. 

Pevná cena a jednorázové poplatky jsou za jednorázové práce a za čistý čas strávený úpravami webu pro vyhledávače - On-page faktory: tedy vše, co mohu ovlivnit ve prospěch Vašeho webu, taky ovlivním.

SEO jednou a garance pozic? Se mnou opravdu ne!

Garantovat cokoli v SEO optimalizaci je nesmysl. Vždyť samotný Google na svých stránkách tvrdí, že garance pozice v Google fulltextu neexistuje! 

Navíc, slibovat něco, co se nedá dodržet, je nekorektní vůči klientovi. Ani já nenabízím garanci na přesnou pozici v Google nebo Seznamu na vyhledání. To se prostě nedá a nedělá se to.

SEO optimalizace stránek pro vyhledávače je dřina pro toho, kdo se tím zabývá, je časově náročná, ale výsledky stojí za to. Ty poctivé, které neovlivní žádný Googler algoritmus.

Jeden můj klient je na prních čtyřech místech fulltextového vyhledání v SEZNAMu a GOOGLE již přes dva rokyl. A bude ještě dlouho.

Důležitým krokem je SEO analýza Vašich potřeb, možností a trhu, kam se chcete dostat.

Nabídka reklamy a propagace za peníze

Mohu Vám nabídnout reklamu na internetu již od pár korun za osobu, nebo pár haléřů za on-line shlédnutí. A většinou ještě méně. Jde to vůbec? Ano! Důkazy? Dodám... Vážnému zájemci. Nebo taky reklamu skrze celý český internet za poctivé finance.

Důležité je SEO, optimalizace stránek na fulltextové vyhledání. Ale text musí být psán s rozumem, text pro Vaše klienty. Chcete přeci prodat. Ukážu a předvedu Vám možnosti, o kterých třeba ještě ani nevíte. Nebo víte, ale ani Vás to nenapadlo. 

Poptávka - reklama

Pomohu Vám v začátcích s nastavením reklamy, a to nejen v systému Topkontakt, který umožňuje skvělé SEO skrze iDNES.

SEO analýza a další postup spolupráce

Jak by to mohlo vypadat v optimálním případě pro obě strany.

 • Dozvíte se  o mě a kontaktujete mě s požadavkem na SEO
 • Odpovím. Pošlete info, o jaký web se jedná, kolik chcete investovat celkově nebo měsíčně a co očekáváte od výsledku. 
 • Vyměníme si informace, které každé straně chybí. Mě o Vašem webu, požadavcích a Vám o mých krocích, které bych prováděl.
 • Vypracuji vstupní analýzu, ve které Vás informuju, jaké jsou Vaše možnosti a co vše se musí upravit, zda vůbec má smysl SEO provádět a zda je reálné s Vámi navrhovaným rozpočtem dostat se na vyšší pozice ve fulltextu. Většinou to jde.
 • Upravím On-page faktory, tedy vše, kam mohu zasáhnout a bude to mít význam pro Vaši www prezentaci.
 • Následně proběhne zlepšování Off-page faktorů. Zde jsou obsaženy zpětné odkazy, sociální sítě a další kroky SEO.

Všechny mé kroky, pokud už se dohodneme a sepíšeme smlouvu, budou zaznamenávány jako snímky obrazovek a posílány emailem průběžně klientovi nebo synchronizovány skrze EVERNOTE. Nebo nějakým jiným způsobem, vše záleží na dohodě mezi námi.

SEO optimalizace stránek
a posun ve vyhledání? Jde to!

Vaše možnosti: SEO metody a optimalizace www stránek může pomoci v posunu hledání ve fulltextu na všech vyhledávačích. SERP. Ano, to je pravda a mou pomoci.

Je však nutné kombinovat výsledky SEO prací s registracemi do katalogů a budováním zpětných odkazů. Plus publikování na sociálních sítích. Tedy poctivé SEO. Jiné ani nenabízím. Nic neurychluju.

Také je třeba pracovat s vaší webovou prezentací a rozvíjet ji a přidávat další stránky a podsekce. Vše, co se týká Vašeho podnikání, nebo prezentace na internetu. Komunikovat s klienty.

Odkazy na partnery, kterým pomáhám